Zapowiedź I kolejki siedleckiej A klasy..

• autor: komar1990, 2016-08-19 14:47

*  Kolektyw z Nojszewianką..

* Pojedynek spadkowiczów..

* Czy beniaminek z Barczącej postraszy Ostrówek?

Czyli to co czeka nas w pierwszej kolejce w rozwinięciu..

Kolektyw Oleśnica - Nojszewianka Dobre

Minęło nie wiele ponad rok i na drodze naszego zespołu po raz kolejny staje ekipa z Dobrego. To właśnie po zwycięstwie z Nojszewianką 3-1 zapewniliśmy sobie wtedy upragniony awans do A klasy. Kto jednak na tym spotkaniu był, pamięta , że nasi rywale zasłużyli w tym meczu na co najmniej remis a końcowy wynik nie do końca odzwierciedla przebieg spotkania. Taka jest jednak piłka, czternaście miesięcy temu , niesiony dopingiem kibiców jak i głodem awansu triumfował nasz zespół a jak będzie tym razem ?..miejmy nadzieję ,że tak samo ale własnych meczów nie typujemy:)

Sęp Żelechów - Miedzianka Miedzna

Jeszcze kilka tygodni temu oba zespoły rywalizowały o jedną klasę rozgrywkową wyżej.Tym razem przyszło zmierzyć się na szczeblu A klasy . Jako, że nie widziałem w akcji ani jednych ani drugich , faworyta tej potyczki spróbuję ustalić na podstawie statystyk poprzedniego sezonu a te są bezlitosne dla zespołu z Miedznej...zaledwie 4 punkty w 32 spotkaniach i bramka tracona średnio co 19 minut woła o pomstę do nieba..dokładając do tego atut własnego boiska zdecydowanym faworytem wydaję się być Sęp

Watra Mrozy - Grodzisk Krzymosze

W roli gospodarza kolejny spadkowicz z ligi okręgowej, od pozostałych odbiega tym, że z siedlecką LO żegnał się z przyzwoitą liczbą punktów.Grodzisk natomiast w przerwie letniej zmienił trenera a niektórzy zawodnicy postanowili spróbować swoich sił w innych klubach. Czego możemy się  spodziewać po zespole, który jednego weekendu nie zbiera się na mecz, tydzień później przegrywa ze słabiutką Liwią, żeby w następnych dwóch kolejkach rozgromić MKS Małkinia czy ULKS Gołąbek? ???(dane z poprzedniego sezonu)na pewno jak chcą to potrafią ale tym razem raczej z Mrozów punktów nie przywiozą..

Tęcza Korczew - Jastrząb Żeliszew

Spotykają się zespoły , które do stanu nawierzchni boiska jak i jego wymiarów raczej nie przykładają większej uwagi z racji tego, iż swoją grę opierają raczej na kontratakach i długich wykopach z defensywy. Śmiem twierdzić , że przez 90 procent spotkania futbolówka będzie znajdować się w powietrzu a najwięcej wykopów zaliczą golkiperzy. Czysto piłkarsko  faworyta wskazać ciężko, Tęcza jednak nie zmarnowała letniego okienka a nowi zawodnicy już strzelają w sparingach, Jastrząb natomiast stracił czołowego zawodnika ,Śliwkę, na rzecz Naprzodu Skórzec a ich gra w końcówce poprzedniego sezonu nie co się posypała , dlatego też typujemy pewne 6-5 dla miejscowych..

Wicher Sadowne - Zorza Sterdyń

Z całym szacunkiem dla obu ekip, to spotkanie zasługuję chyba na miano najmniej ciekawego. W roli gospodarza zespół, który rzutem na taśmę zapewnił sobie utrzymanie a grą niesyty nie zachwycał. Jedno z czego mogli być dumni piłkarze z Sadownego w poprzednim sezonie to nawierzchnia boiska , które nie dawno przeszło generalny remont. Czy ta nawierzchnia posłuży gościom ze Sterdyni ? raczej nie , bo ich gra opiera się głownie na długich piłkach na napastnika (i w tym miejscu szacunek dla niego), robi swoją robotę. Bolączka Zorzy może okazać się także wąska kadra, którą dysponowali pod koniec ubiegłego sezonu.

Typ : X

Błękitni Stoczek - ULKS Gołąbek

Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze są zacięte i tym razem nie powinno być inaczej. Gospodarze w poprzednim sezonie uplasowali się zaraz za czołówką a gości chyba nie co przerósł cel w postaci awansu do LO i skończyło się w drugiej połowie tabeli. Coś mi mówi, że w tym sezonie zespół Błękitnych będzie głównym pretendentem do zdobycia tytułu razem z LKS Ostrówek ( oczywiście to tylko moje prywatne zdanie), w najbliższy weekend faworytem będzie twardo grająca ekipa ze Stoczka ale osłabionemu stratą braci Kruszewskich Gołąbkowi życzymy powodzenia i po sąsiedzku dajemy remis

Typ : X