Zapowiedź II kolejki siedleckiej Ligi Okregowej..

• autor: komar1990, 2017-08-17 17:59

* ​Kolektyw debiutuję u siebie..

* Czy Tajfun zgasi Płomień??

* Krok drugi Czarnych - Wektra

Czyli to co czeka nas w najbliższy weekend !!!

Wektra Zbuczyn - Czarni Węgrów

Wektra i Czarni po pierwszej kolejce w dwóch zupełnie innych nastrojach. Ci pierwsi zanotowali wysoką porażkę w Rudzie z miejscowym Płomieniem, drudzy zaś pewnie pokonali u siebie Zryw. Niestety dla gospodarzy , na pierwsze ligowe punkty będą musieli poczekać co najmniej do trzeciej kolejki , Czarni powinni dopisać trzy oczka , ale na spacerek w Zbuczynie liczyć nie mogą. W poprzednim sezonie Wektra, jeszcze jako beniaminek, potrafiła zaskoczyć na własnym boisku o czym przekonali się piłkarze Fenixa , Płomienia czy Wilgi Miastków. Wszyscy sezon zakończyli w pierwszej części tabeli ale przy Terespolskiej wygrać nie zdołali.

Tajfun Jartypory - Płomień Dębe Wielkie

Te zaś ekipy po pierwszej kolejce z kompletem punktów. Gospodarze tego meczu wygrali w Jabłonnie a Płomień rozbił u siebie Wektrę i dzięki stosunkowi bramek znalazł się na fotelu lidera. Płomienni rozpoczęli sezon z przytupem , oprócz Wektry, "pobili" jeszcze Kolektyw w PP, co prawda w meczu tym nie wystąpiliśmy optymalnym składem ale wynik i styl robi wrażenie. Zespół z Dębego, rozgrywający swoje domowe mecze w pobliskiej  Rudzie , latem ostro się wzmocnił a wśród kibiców słychać duże aspiracje na rozpoczynający się sezon. Czy Tajfun ugasi Płomień? Chyba raczej go bardziej rozdmucha.

Hutnik Huta Czechy - Jabłonianka Jabłonna Lacka

Przed tygodniem typowałem zwycięstwa obydwu zespołów. Oba przegrały. Szczególnie dziwi porażka Hutnika w Uninie, oczywiście nie ujmując zespołowi Orła. Może zadziałała moc derbów powiatu garwolińskiego a takie mecze zawsze są nieprzewidywalne. Jabłonianka również poległa, nie wykorzystując atutu własnego boiska w potyczce z Tajfunem i tym razem o punkty będzie im bardzo ciężko. Hutnik po falstarcie z przed tygodnia tym razem zainkasuje komplet i punkty Trąbek  raczej nie wyjadą.

Typ : 1

Wilga Miastków - Orzeł Unin

Drugi mecz i drugie "garwolińskie" starcie Unina, czy również wygrane ? Bardzo możliwe. Dali radę Hutnikowi , mogą dać i Wildze. Mogą ale nie muszą bo naprzeciw staje piąty zespół poprzedniego sezonu i to w roli gospodarza , który na własnym boisku potrafił rozbić Victorię 6-0 czy zatrzymać rozpędzony Skórzec. Przed tygodniem Wilga u siebie przegrała  ale z nie byle kim bo z piłkarzami z Sokołowa , którzy jeszcze dwa miesiące temu  biegali po czwarto ligowych boiskach. No właśnie, biegali. Wracając do starcia w Miastkowie , moim zdaniem ciężko  o zdecydowanego faworyta , remis.

Typ : X

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Podlasie Sokołów Podlaski

No i mamy wspomniane wyżej Podlasie, po raz kolejny przyjeżdża do Mińska.ostatni raz zawitali tu we wrześniu ubiegłego roku i polegli 5-1 , to spotkanie od tamtego różni tylko a w rzeczywistości aż dwie rzeczy - liga niżej i to, że tym razem gospodarzem będą rezerwy tej samej Mazovii , która w dwumeczu na poziomie czwartej ligi zmiotła zespół z Sokołowa aż 10-1 . Najbliższy rywal sokołowian to jednak tylko zaplecze tamtej ekipy i tym razem Podlasie powinno wywieźć coś z Mińska.

Sęp Żelechów - Victoria Kałuszyn

Sęp po raz kolejny w roli gospodarza. Po porażce z Fenixem 1-3 tym razem podejmują zespół z Kałuszyna , czy w Żelechowie doczekają się pierwszych punktów?? będzie ciężko, Victa wydaję się być mocna a przynajmniej pewna siebie, udowodnili to w inauguracyjnej kolejce pokonując w derbach rezerwy z Mińska , co ważne na zero z tyłu bo wszyscy wiemy jakim blamażem zakończyli ubiegły sezon meczem w Skórcu tracąc 10 bramek nie strzelając żadnej. Sęp to jednak jeszcze nie Naprzód i Victoria powinna nieznacznie ale  pokusić się o trzy punkty w tym meczu.

Watra Mrozy - Fenix Siennica

Beniaminek z Mrozów , osłabiony w przerwie letniej , kosztem Płomienia w pierwszym meczu uległ u siebie drugiemu beniaminkowi z Oleśnicy 2-3 . Co prawda przez 60 minut grali dość przeciętnie ale w ostatniej części meczu złapali właściwy pułap i obili się o podział punktów. Tydzień później przyjeżdża Fenix Siennica , czołowa drużyna poprzedniego sezonu, która w pierwszej kolejce już odprawiła jednego beniaminka  kwitkiem , w tej kolejce chyba pora na drugiego . Boje się tak pisać bo w następnej kolejce na drodze Fenixa trzeci beniaminek :)

05-12-10