​                          7 - 2 ( 2 - 0 )

Bramki : Rogala Mariusz 82 ' , Rucikowski Paweł 88 '

Skład : ​Jajszczak , Polak ( 25' Pawlak Kamil), Pawlak Adrian, Pawlak Adam ( 62' Pliwka), Karasiński ( 46' Rogala), Stanisławowski, Pilich, Dzięcioł ( 83' Jurkowski), Rucikowski, Pycek Sylwek,

Relacja w rozwinięciu..

Nie tak miało być. Nie tak mieliśmy zaprezentować się tydzień po zwycięstwie z liderem. Nie tak miał wyglądać rewanż z Płomieniem za rozgrywki pucharowe. Wyszło jednak tak, że ekipa z Dębego po raz kolejny dała nam srogie lanie , okrutnie sprowadzając na ziemię po ostatnim zwycięstwie. Już chyba nikt nie ma wątpliwości ,że do Płomiennych brakuję nam jeszcze dużo, dwie tak wysokie porażki to nie przypadek. ​W meczu tym na pewno nie pomogły nam kontuzję, już w 25 minucie plac gry przy stanie 0-0  z kontuzją opuścił Polak, w przerwie z powodu choroby zszedł Karasiński. Ile znaczy dla nas Michał w obronie, przekonaliśmy się tej jesieni po raz drugi. Gdy pauzował w Jabłonnie, przegraliśmy 6-1, wczoraj 7 bramek straconych po jego zejściu to też raczej nie przypadek. Życzymy powrotu do zdrowia ale wygląda na to, że rundę będziemy kończyć tylko z jednym z pary stoperów Adrianem Pawlakiem. Sam mecz rozpoczął się dobrze a przynajmniej powinien, dziesiąta minuta spotkania, zagranie ręką w polu karnym i mamy jedenastkę, do piłki podchodzi Stanisławowski ale po jego strzale w notesie arbitra dalej bez bramek - górą golkiper Płomienia. Od tego momentu rywale rozkręcali się z każdą minutą , najpierw uratował nas słupek a chwilę później piłkę zmierzającą do pustej bramki głową zatrzymał Adam Pawlak. Szyki obronne pękły w 30 minucie, akcja lewym skrzydłem wykończona precyzyjnym pasem i przegrywamy 1-0. Wyglądało to nie najlepiej ale okazję na 1-1 mieliśmy , niestety po strzale Dzięcioła futbolówka nieznacznie minęła bramkę. W zamian dostajemy bramkę do szatni i już wtedy wiadomo było, że od punktów w tym meczu jesteśmy bardzo daleko. W przerwie kolejna wymuszona zmiana na pozycji stopera, tym razem po Polaku i Karasińskim po raz pierwszy od kilku lat a drugi raz w życiu staję Pycek a za niego na lewą obronę z pozycji pomocnika schodzi Adrian Dzięcioł. Rotacja za rotacją i mecz wymknął się całkowicie, prawdziwy worek z bramkami rozwiązał się od 55 minuty. Przeciwnicy bezlitośnie wykorzystywali naszą dezorientację i efekt widzimy w rezultacie spotkania. W końcówce strzelamy dwie honorowe bramki . Za tydzień starcie o 6 punktów z beniaminkiem z Żelechowa, już dziś wiemy, że w tym meczu nie wystąpimy najmocniejszym składem ale kontuzję to niestety element futbolu i jednocześnie ta ciemniejsza strona piłki .